1 Ste Martine Vandewalle memorial zondag 13 okt 2019.

2015-10-11 PK cross Vrije Sporters

PK cross Vrije Sporters 11oktober 2015.

 

5x goud   1x zilver    4x brons

Het mooie park “de koude keuken” in de provinciale hoofdstad Brugge was de place to be voor het Provinciaal cross kampioenschap der vrije sporters.

Deze wedstrijd was tevens de 5de wedstrijd van het veldloopcriterium en voor atletiekclub sodibrug een jubileum editie want het was hun 20ste editie.

Het prachtige bosrijk parcours en een aangenaam herfstzonnetje maakten van dit kampioenschap een mooi spektakel. Jammer genoeg kon ikzelf niet genieten van dit mooie kampioenschap maar de andere meegereisde trainers waren uiterst tevreden van jullie sterke prestaties.

Niet minder dan 5 onzer atleten mochten de kampioenen medaille ontvangen, verder tal van podiumplaatsen en mooie ereplaatsen.

Het begon allemaal met Loic Pype bij de jongens kuikentjes met een 3de plaats vervolgens mocht een eerste gouden medaille gevierd worden met Elise Meirlevede om te eindigen met de het goud voor Maxim Kerremans bij de juniores die tevens de algemene wedstrijd won.

Maar tussenin was er natuurlijk nog veel meer te beleven en dit kan je merken bij de uitslagen hieronder.

Jongens kuikentjes

Loic Pype 3de

 

Meisjes eendjes

Elise Meirlevede 1ste

Margeuax Saint Germain 5de

Chelsea Soenen 13de

Lynn Noppe 15de

Tess Noppe 16de .

 

Jongens eendjes

Lennert Vermote 6de

Loic Pype 14de.

 

Meisjes   benjamins

Florence Decleir 3de

Amelie Saint- Germain 7de

Jana Pype 8ste

Britt Noppe 17de

 

Jongens benjamins

Tristan Vermote 4de

Carsten Vermote 8ste

Arthur Devoldere   11de

 

Meisjes pupillen

Emelie Beernaert 6de .

Amelie Devoldere 8ste

 

Jongens pupillen.

Lleyton Soenen 1ste

 

Meisjes miniemen.

Emma Syryn 1ste

Libelia Vincke 4de

Emma Vanduynslaeger 7de

Julie Beernaert 8ste

 

Jongens miniemen

Renaud Vannieuwenhuyse 7de

 

Meisjes cadetten

Michelle Dewulf 1ste

 

Scholieren meisjes

Astrid Allly 5de .

 

Dames sportiva’s 1

Veerle Laevens 8ste

 

Dames sportiva’s 2

Leen Vanderyze 2de

Katleen Baekelanndt 5de

 

Heren veteranen .

Frank Vermote 5de

Gino Vanduynslager 11de

Bart Devoldere 20ste .

 

Jongens scholieren

Sander Ampe 3de

Jarne Ampe 4de

 

Heren seniores 2

Dries Saint Germain 4de

Benedikt Pype 5de

 

Jongens juniores

Maxim Kerremans 1ste

Axel Kerremans 3de

Allen sterke mooie prestaties en proficiat

Henri.