Pistemeeting A.C.Staden 22 juni 2019...........1 Ste Martine Vandewalle memorial zondag 13 okt 2019.

2019-06-08 Pistemeeting Brugge

Pistemeeting met ook PK 5000 meter Brugge 8 juni 2019
2 gouden en 1 zilveren medaille


Op  het Julien Staelens Stadion in Brugge werd de 5de wedstrijd van het criterium der vrije sporters betwist.
Er stond een stevig windje  al was het in de zon toch aangenaam vertoeven  Natuurlijk voor de atleten aan de 5000 meter was het wel bij momenten beuken tegen de wind .
Dit belette niet dat er sterke prestaties werden geleverd door onze atleten .  bij de dames sportiva’s 1 zorgden Krista Noyez en Leen Vanderyze  voor de titel . Krista won goud bij de sportiva’s 1 en Leen  kon bij de dames sportiva’s 2 haar titel verlengen -knap- .
Maar ook een mooie 2de plaats voor Tanya Parmentier bij de dames seniores 2 en een 4de plaats voor Isabelle Beeuwsaert sportiva’s 1 ook  Dirk Ally die 4de werd bij de heren veteranen 2 .
Natuurlijk waren er ook de andere wedstrijden waar ook sterke  prestaties werden geleverd met volgende resultaten

Lees meer: 2019-06-08 Pistemeeting Brugge

2019-05-25 Pistemeeting V.S. Marke

Pistemeeting Vrije Sporters Marke 25 mei 2019.


De vierde wedstrijd van het piste criterium der vrije sporters  ging door op de sintel atletiekpiste van Ingelmunster  bij een aangenaam weertje met toch wat wind en bij momenten brandende zon .
16 onzer atleten tekenden present en deden het uitstekend wat je kan merken in de uitslagen zoals hieronder vermeld .

Lees meer: 2019-05-25 Pistemeeting V.S. Marke

2019-05-17 Pistemeeting Marke

Pistemeting  Marke 17 mei 2019.
De derde wedstrijd van het piste criterium der vrije sporters  was opnieuw een avond meting. Eigenlijk jammer dat men er een mooi kunststof voetbal veld aanlegd en de atletiekpiste errond  gewoon bij het oude laat dus gewoon sintel die er dan nog niet zo goed bij ligt.
Maar onze atleten  deden het toch uitstekend met bij de pupillen Lana Terryn die  3de  werd op de 80 meter  1ste  op de 600 meter en 3de in het kogelstoten .
Margeaux Saint Germain  9de op de 80 meter 5de op de 600 meter  en 6de in het kogelstoten
Miniemen meisjes  met Florence Decleir die zowel de 80 meter als de 600 meter won .
Amelie Saint Germain werd 3de op de 80 meter  , 2de op de 600 meter en won het verspringen .Tisha Preyers werd 4de op de 80 meter ,  3de op de 600 meter en 3de in het verspringen
Miniemen jongens met Sander Terryn die 3de werd op de 80 meter 4de op de 600 meter en het kogelstoten en 2de in het verspringen
Cadetten meisjes werd Emilie Beernaert 1ste  op de 80 meter en 2de op de 600 meter  in het verspringen en  3de in het kogelstoten .
Meisjes scholieren werd  Julie Beernaert 1ste op de 100 meter  en   de 600 meter en  2de in het verspringen
Dames seniores 2  werd Tanya Parmentier  1ste op de 100 meter en in het kogelstoten en 2de op de 800 meter
Dames sportiva’s 1 werd Heidi Muyssen 1ste op de 100 meter en 4de in het kogelstoten  en Isabelle Beeuwsaert 2de op de 800 meter
Heren veteranen 1 werd Christophe Terryn 2de op de 100 meter en 2de op de 800 meter en het verspringen
Met zijn allen knappe prestaties geleverd.

2019-04-20 Pistemeeting Marke

Pistemeeting Marke 20 april 2019.
Na de eerste succesvolle  indoor meeting in Gent was er de 2de wedstrijd van het pistecriterium nu te gast op de sintelpiste van Marke .
Stormachtige wind maar gelukkig bleef het droog maar wel in tegenstelling tot verleden jaar uiterst fris .
Tal onzer atleten moesten wegen communies afzeggen maar diegenen  die konden meestrijden deden het uitstekend . Het begon sterk met de zege bij de pupillen van Lana Terryn op de 100 meter . Lana won ook nog de 800 meter  en werd 2de in het verspringen .
Bij de miniemen en knappe zege van Florende Decleir op de 100 meter  en werd ook nog 2de op de mijl .
Ook al bij de jongens miniemen een zege op de 100 meter  en dit voor Laurens Duplacie  en Laurens werd ook nog 4de op de mijl . Ook bij de miniemen een mooie 2de plaats voor Sander Terryn op de 100 meter  presteerde sterk in het kogelstoten waarin Sander ook al 2de werd en werd knap 7de op de mijl .


Ook de zussen  Beernaert en moeder Heidi Muyssen  waren super . Cadette Emilie won de 100 meter en het verspringen en werd 2de op de mijl . Scholiere Julie won de mijl werd 2de op de 100 meter en 3de in  het kogelstoten . Moeder Heidi wilde natuurlijk niet onderdoen en  won zowel de 100 meter als het verspringen bij de dames sportiva’s 1.
Ook al bij de sportiva’s 1 een uiterst sterke prestatie van Isabelle Beeuwsaert die een knap opgebouwde wedstrijd liep en knap 2de werd .


Heren seniores 1
Simon Wallican was onze sterkhouder bij de seniores 1 werd schitterend winnaar van het kogelstoten werd knap  2de op de 3000 meter  en werd 3de op de 100 meter
Knap van jullie bij deze winderige en frisse meting
Henri.